Veliaj: Era e qytetërimit, nga kapsollet zhurmuese tek fishekzjarret dhe muzika

January 1, 2016 11:46

Veliaj: Era e qytetërimit, nga kapsollet zhurmuese tek fishekzjarret dhe muzika

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj është shprehur se “natën e ndërrimit të viteve e kaluam nga kapsollat zhurmuese tek fishekzjarret dhe muzikën e festivalit në sfond”.

Kryetari i Bashkisë së Tiranës nëpërmjet një postimi në statusin e tij social ‘Facebook’ në orët e para të  1 janarit 2016, shprehet “Gëzuar 2016!”

“Era qytetërim! Kaluam nga kapsollat zhurmuese tek fishekzjarrët dhe muzika festive shqiptare! ‪#‎Bashkë në një tjetër vit plot punë dhe solidaritet”, shkruan Veliaj duke sjellë një foto nga sheshi “Skënderbej”.

January 1, 2016 11:46
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*