Bashkia gjobit PD-në: 163 milionë dëme në Tiranë gjatë protestës së sotme

December 8, 2015 21:34

Bashkia gjobit PD-në: 163 milionë dëme në Tiranë gjatë protestës së sotme

Bashkia e Tiranës i ka dërguar një letër Partisë Demokratike, ku i bën një preventiv të vlerës së dëmeve që solli protesta e bërë prej saj në Tirnë.

Vlera e dëmeve i kalon 160 mln lekët.“163 milionë lekë gjobë! Kjo është fatura e detajuar e dëmeve, të cilen s’duhet ta paguajë taksapaguesi i Tiranës, por ata që e shkaktuan!”, – shkruante Veliaj në Fb.

December 8, 2015 21:34
Komento

10 Komente

 1. emigrantja December 8, 22:03

  dheshume e drejte.por ju zoti VELIJA keni harru nje gja.ketu ne EUROP qe dona me arrdhe kush demton ,paguen,E pra duhet me i ba nja kerkese policise me i indetifiku nji keta persona ,e ty te takone me kerku qe keta me pagu per damin qe bane ,A e dine pse???se jane te tane te rritun dhe te pergjegjme per cdo gja qe bajne.Ec e baje n,a gja ketu ,dhe te shifni a e paguni ,a jo!!!!Duhet me te dhambe xhepi qe ma mos me e ba ,se ndyshe ,,ec se po e baje dhe nuk po me griset fare se ska kush me me ba gja.

  Reply to this comment
 2. Arber December 8, 22:52

  Bravo Veliaj! Kush shkaterron duhet te zhdemtoje!

  Reply to this comment
  • Pellazgu December 8, 23:20

   @Arber

   Kaq i pagdhendur je ti, sa nuk e di që një shkresë zyrtare ka kokë, Nr. Prot., datë lëndë? Edhe qentë që bredhin rrugëve të Tiranës e dinë që ajo shkresë është false.

   Reply to this comment
 3. nik December 8, 23:14

  Tu mbahen rrogat deputeteve PD-ISIS-ta dhe cdo financim tjeter qe PD merr nga taksat e shqiptareve duhet te ndalohet deri sa PD te paguaje gjoben.

  Reply to this comment
 4. demo December 8, 23:30

  Po si nuk u bene dot njerez keta?Per Veliajn nje bravo te madhe.Per Ramen kam nje pyetje.Neqoftese ne shtepine tende do te hynin kafshet e kopshtit zooll.,do te prisje miratimin e Brixhit Bardose,apo do merrje sepaten dhe do i nxirrje me dhune?

  Reply to this comment
 5. Z/Kallami December 9, 01:34

  Ju te Bashkis uluni me kembe ne toke.
  Kjo fatur tregon shumen e demit.Por mos harroni dhe gjobe per prishjen e normave te vendosura per protesten duke shkatue prishje qetesie dhune materiale ndja cdo pronarit qofte shtet a po biznes privat.

  Reply to this comment
 6. rudi December 9, 05:05

  haj mo se kan pare derrat e p.d.se pak vodhen per 25vjet!Ti paguajne edhe qindarken e fundit ska me shtet rumpalle

  Reply to this comment
 7. Arben December 9, 06:53

  MERRE FUTE NE B….. O ERION.

  (NUK DUHET TE BEJE PERSHTYPJE SI PEDERAST QE JE)

  Reply to this comment
 8. Elida December 9, 12:33

  Te paguajne cdo qindarka dem te shkaktuar keta kriminel vandale qe vec dhunes nuk njohin alternative tjeter.

  Reply to this comment
 9. E verteta December 9, 12:35

  Vec demokrate nuk jane keta plehra,kjo PD eshte kthyer ne nje Parti Fashiste radikale qe njohin vetem dhune,ptu rrace e keqe e ndyre.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*