Veliaj: Respekt për protestat, por…

October 1, 2016 15:31

Veliaj: Respekt për protestat, por…

Pas protestës së organizuar kundër importit të mbetjeve, Bashkia e Tiranës ka ndërhyrë për të pastruar atë çfarë është lënë pas nga personat e pranishëm.

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, në një postim në rrjetin social “Twitter” bën publike disa foto ku shfaqen punonjësit e bashkisë duke pastruar mbeturinat e lëna pas kësaj proteste.

“Respekt për protestat! Por, akoma më shumë respekt për ata që pastrojnë ditë të shtunë plehrat e hedhura nga protesta që pretendon pastërti!”, shkruan Veliaj.

 

14513654_10154136034785186_266181750_o

14522074_10154136034740186_1759147842_o

14522180_10154136034825186_2112759480_o

14522306_10154136034790186_1692595868_o

14550684_10154136034675186_1408291061_o

October 1, 2016 15:31
Komento

10 Komente

 1. info analitike October 1, 16:20

  Paska dale prape Erjonke plehra. Harroi ky kur protestonte vete e linte nga pas veze, domate e lloj lloj bojerash me ngjyra bashke me damken e Mjaft. Ky eshte mbetje qe ricikolhet sipas interesit.

  Reply to this comment
  • sopiqoti October 2, 09:38

   Mesazh ‘Info analotike ‘ Ata qe jane plehra keshtu do te shprehen per njerezit e punes.Me objektiv i dashtun zoteri dhe me me shume respekt te shpreheni per njerezit e punes sic eshte ndermjet te tjereve edhe Erion Veliaj.

   Reply to this comment
 2. laveri October 1, 16:29

  Rrogen po marrin per ate pune qe po bejne , po mjaft na i çave Janullen dhe ti o lali Eri

  Reply to this comment
 3. perkthyesi October 1, 17:14

  Respekte per punen tuaj zoti Veliaj!

  Reply to this comment
 4. gjermani i fundit October 1, 19:40

  Hahahahaaaa, o Erjon, pse nuk thua qe kur te protestojne heren tjeter te marrin detergjente me vete e te lajne e fshijne bulevardin, keshtu tregojne se e duan ambjentin te paster.

  Reply to this comment
 5. Adih October 2, 00:00

  Ironi e socialistit sot , e i MJAFTIT dje. , tamam si shefi i vet , jo dikur , e pro plehrave sot……………….

  Reply to this comment
 6. lili October 2, 02:17

  Si ne cdo vend te botes se per ate paguajme taxat,o erin!asgje per tu cuditur apo lavderuar!

  Reply to this comment
 7. dn October 2, 02:20

  Bravo,u gjet menyra si me i detyruar erionat tone me bâ punen per te cilen paguajme!Duhet pra te protestojme ne cdo qytete e cdo fshat qe te kujtohet jeta per pastrimin e qytetit!

  Reply to this comment
 8. Zhulsat dolen me pastru Dhe lane zhulin pas October 2, 04:24

  Dolen zhulsat ne Proteste
  Vendi me me me shume zhulsa ne Bote
  Nje peradoks nje marrezi politike qe vetem ne shqupni e ka vendlindjen tug tung

  Reply to this comment
 9. fteri October 2, 07:19

  ky është moedeli i puntorit të pa lodhur dhe kuadrit shembullor në vazhdën dinastisë të qeverisjes socialiste . Erjon Veliaj shembulli i gjallë i përgjegjësisë , pastërtisë dhe qytetarisë së kryeqytetit tonë të dashur.!
  …Nuk ngjanë me L.Bashën dembelin që edhe pemët e mbjellura nga E.Rama u thanë për një pikë ujë.Fleti katër vjet gjumë në karrike të bashkisë tiranës,asgjë nuk bëri .Ju lumtë Erjon po e shëndrit Tiranën ! Këta djem i duhen shqipërisë .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim