Veliaj: Rikuperim në kohë rekord i situatës se reshjeve në Tiranë

August 24, 2016 20:58

Veliaj: Rikuperim në kohë rekord i situatës se reshjeve në Tiranë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, deklaroi sot se është rikuperuar e gjithë situate pas shiut të sotëm në Tiranë.

Nëpërmjet një postimi në statusin e tij në Facebook, Veliaj pohon: “Natyrën s’e kontrollojmë dot, sidomos stuhi breshëri në gusht. Por, faleminderit kolegëve të mirë për rikuperimin në kohë rekord”.

Pasditen e sotme, Tirana u përfshi nga një stuhi e fortë shiu dhe ere që permbyti arteriet kryesore në kryeqytet.

August 24, 2016 20:58
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*