Veliaj shkarkon nga detyra katër administratorët e LSI-së

November 23, 2017 21:00

Veliaj shkarkon nga detyra katër administratorët e LSI-së

Katër administratorët e LSI në kryeqytet janë shkarkuar.

Burime nga bashkia e Tiranës bëjnë të ditur se kryebashkiaku Veliaj ka firmosur lirimin nga detyra të administratorit të njësisë nr 2 Elez Gjoza, administartorin e njësisë nr 11, Gentian Arapi, administratorin e njësisë nr 8 Erjon Xahafa si dhe kreun e njësisë administrative Bërzhitë, Refik Velia.

Ky vendim vjen pas refuzimit të LSI për të mbështetur projektet e Bashkisë së Tiranës.

Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj mësohet se ka falenderuar administratorët për kontributin e tyre 2 vjeçar në Bashkisë.

November 23, 2017 21:00
Komento

4 Komente

 1. fteri November 24, 05:34

  Mona do të na organizoi protesta ,na rroftë trapin së bashku me LSI-në e Ilir -FLORIRIN .Ka nëntë vjet LSI-ja e ILIR METËS që ka zënë detyrat kryesore nëpër institucione deri në marrjen e frenave në hipoteka,edhe spital ushtarak e kudo e ka ndyrë vendin .

  Reply to this comment
 2. Amerikani November 24, 09:34

  Bravo tiger. Hiqi qafe sa me shpejt keto hiena.

  Reply to this comment
 3. vasili November 24, 12:28

  Me mire vone se kurre Veliaj,me kete proces disifenktues,kunder ketyre virusve te llojit lsi vdekjeprures,per demokracine dhe kombin shqiptar.

  Reply to this comment
 4. "BOHOTINA" November 24, 12:38

  Zoti Kryetar! Me qe kjo loje eshte mbjelle nga qoftelargu Salih qe sa mori pushtetin, kinse per te treguar se nuk eshte me komunist, mendoj se je teper i vonuar ne heqien e hienave te LSI-se.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*