Veliaj: Ta bëjmë Tiranën qendër solidare dhe shembull të bashkjetesës fetare

August 22, 2015 12:14

Veliaj: Ta bëjmë Tiranën qendër solidare dhe shembull të bashkjetesës fetare

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka deklaruar se do të vazhdojë bashkëpunimin me Komunitetin Mysliman të Shqipëri si më parë në Ministrinë e Mirëqënies Sociale dhe Rinisë MMSR për ta kthyer Tiranën në një qendër të bashkëjetesës fetare.

Veliaj në rrjetin social Facebook paraditen e së shtunës në statusin e tij, falenderon Kryetarin e Komunistetit Mysliman, Skënder Bruçaj për vijueshmërinë e bashkëpunimit si dhe më parë me MMSR dhe tani me Bashkinë e Tiranës për një qytet qendër solidare për të pamundurit.

Faleminderit nga zemra mikut Skënder Bruçaj, mezi pres të vazhdojmë bashkepunimin që patëm në MMSR, ta kthejmë Tiranën qendër të bashkëjetesës fetare dhe solidaritetit për të pamundurit e qytetit tonë. ‪#‎TiranaSolidare”, shkruan Veliaj.

August 22, 2015 12:14
Komento

1 Koment

  1. Kris 1 August 22, 12:39

    Lere fene ne punen e vet dhe bej punen tende.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*