Vendimi/ Administrata në punë të shtunën e 23 dhjetorit

December 19, 2017 12:47

Vendimi/ Administrata në punë të shtunën e 23 dhjetorit

Administrata do të jetë në punë të shtunën, më datë 23 dhjetor.

Ky vendim është marrë për të zëvendësuar një ditë që administrata e bëri pushim para festave të nëntorit, me vendim të Ramës.

Kjo e shtunë do të jetë ditë punë për të gjithë zyrtarët dhe administratën publike dhe mësohet se do të zbatohet orari zyrtar 08:00-16:30.

December 19, 2017 12:47
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*