Vendimi i Kolegjit, Luan Rama: Drejtësia vonon, por nuk harron!

June 20, 2017 13:57

Vendimi i Kolegjit, Luan Rama: Drejtësia vonon, por nuk harron!

Nënkryetari i LSI-së, Luan Rama ka reaguar lidhur me vendimin e Kolegjit Zgjedhor, i cili pranoi kërkesën e kësaj force politike që të ketë numëruesin e tretë në KZAZ për zgjedhjet e 25 qershorit. Me anë të një mesazhi të shkurtër, Rama theksoi se drejtësia vonon, por nuk harron.

“Drejtësia vonon, por nuk harron! Dhe tani të gjithë për te fituar edhe më 25 qershor duke votuar Nr. 1!”, pohoi Rama.

Përfaqësuesi ligjor i kësaj çështje ishte ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, fill pas seancës që u zhvillua sot, pohoi se tashmë vendimi i Kolegjit ishte kthim në shtratin ligjor.

 

June 20, 2017 13:57
Komento

4 Komente

 1. populli, te cilin e rropet Ju te mallkuar June 20, 14:52

  eshte shume e vertete drejtesia vonon dhe nuk harron:Iliri me Co ne burg e ka vendin shum shpejt

  Reply to this comment
 2. I pandehuri June 20, 15:07

  Ja pse duhet zhdukur nga skena poltike LSI! Bashke me te gjithe gjykatesit e korruptuar (lexo: te tipit Gjin Gjoni).

  Reply to this comment
 3. # June 20, 20:11

  Per ke e kendon kete kenge.
  Per like presidentin.

  Reply to this comment
 4. alfons June 20, 21:04

  ky mendje madhi luan tani na mbur drejtesine kur ben padrejtesi KUSH E RELATOI ?GJINI E GJONI !JA DREJTESIA E LUANIT me gjinin do shkosh andej nga ke dale

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*