Vendimi i papritur i vajzës të Paul Walker!

October 26, 2017 12:52

Vendimi i papritur i vajzës të Paul Walker!

Shuarja e yllit të Fast&Furious , Paul Walker në nëntor të  2013 si pasojë e një aksidenti fatal , nuk kaloi pa zë. Sidomos pasi vajza e tij e vetme ,Meadow Walker hodhi në gjyq kompaninë e makinave ‘Porsche’ , makinë e cila coi drejt vdekjes aktorin . Ajo pretendoi se aksidenti ka ndodhur jo prej shpejtesisë por prej difekteve të prodhimit të makinës tip ‘Porsche’ .

Por mesa duket pas rreth 5 vitesh , ajo e ka tërhequr padinë  pas një marrveshjeje me kompaninë . Ajo e cilëson veprimin e saj të gabuar dhe tashmë gjithcka që do është paqe dhe pezullim të cdo veprimi gjyqësor .

Ne gjithsesi do të na mungojë  figura e aktorit brilant , dhe do u rikthehemi  gjithmonë për ti parë seritë  e luajtura prej tij.

a.k/dita

October 26, 2017 12:52
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*