Venera fiton “The voice of Albania”

Redaksia Online January 26, 2013 09:37

Venera fiton “The voice of Albania”

Venera është fituesja e talent shout “The Voice of Albania”. Vajza nga Struga rezultoi më e votuara nga publiku shqiptar në Shqipëri, Kosovë e Maqedoni.

Finalistët ishin Venera, Jozefina, Mjellma dhe Matei, të cilët interpretuan nga dy këngë.

Spektakli “The Voice of Albania”, i cili u transmetua për 17 javë në televizionin Top Channel, mbylli siparin për këtë vit, duke i dhënë fitoren këngëtares së re të skuadrës së Sidrit Bejlerit.

Redaksia Online January 26, 2013 09:37
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*