Vështirësi uljeje në Rinas, 40 minuta panik te avioni i Kombëtares

October 7, 2017 13:23

Vështirësi uljeje në Rinas, 40 minuta panik te avioni i Kombëtares

Shqipëria u mund dje në transfertë ndaj Spanjës me rezultatin 3-0, por ky nuk ka qënë problemi i vetëm për kuqezinjtë.

Gjatë kthimit për në Shqipëri me avionin çarter, ku ndodheshin stafi së bashku me futbollistët si dhe një grup biznesmenësh dhe mbështetës së Kombëtares ka pasur disa momente paniku.

 Avioni nuk ka mundur të ulej në orar në aeroportin e Rinasit, për shkak të motit të keq dhe për më shumë se 40 minuta është detyruar të qëndrojë në ajër.

Çarteri i kuqezinjve, u ul në Shqipëri në orën 04:30. Ky moment shkaktoi panik si tek ekipi kombëtar ashtu edhe tek sportdashësitit.

October 7, 2017 13:23
Komento

1 Koment

  1. Lili October 7, 17:30

    Krimin kunder kombtares e beri kryesiae FFSh : nga nje ekip me nje tifozeri te pa pare, me nje trajner te adhuruar dje kombtarja mblidhte cdo shqiptar …
    Sot as nukpyetim per te,e kjo vetem per faj te Dukes e panogpsise se tij..

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*