Vetëm pasi panë fotot kuptuan rrezikun…

September 10, 2018 22:59

Vetëm pasi panë fotot kuptuan rrezikun…

Dy vogëlushe kishin rrezikuar jetën, pikërisht para syve të prindërve të tyre.

Stacee Carter dhe bashkëshorti i saj Jack, po shëtisnin me vajzat e tyre binjake 16-muajshe në natyrë, pranë Mildura në Australi.

Duke përfituar nga shëtitja, ata menduan të bënin disa fotografi për vogëlushet e tyre.

Por në ato fotografi, në pamje të parë të pafajshme, fshihej një rrezik i tmerrshëm.

Vetëm pasi pa fotot, gruaja kuptoi se pranë vogëlusheve ndodhej një gjarpër i rrezikshëm.

Fotografitë përfunduan në rrjetet sociale duke u përhapur me shpejtësi.

l.h/ dita

September 10, 2018 22:59
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*