I jep fund jetës bashkëshortja e gjyqtarit të Krimeve të Rënda

August 2, 2018 13:52

I jep fund jetës bashkëshortja e gjyqtarit të Krimeve të Rënda

 

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në kryeqytet.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se bashkëshortja e gjyqtarit në Prokurorinë e Krimeve të Rënda i ka dhënë fund jetës.

Bashkëshortja e Hallunajt është hedhur nga ballkoni i pallatit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:16, në rrugën “Pashko Vasa”,  dhe nuk dihen ende shkaqet që e çuan drejt këtij akti tragjik.

Kujtojmë se Komisioni i Pavarur i Kualifikimit vendosi për gjyqtarin Hallunaj konfirmimin e tij në detyrë.

Njoftimi i policisë

Më datë 02.08.2018, rreth orës 13:16, në rrugën “Pashko Vasa”, dyshohet të jetë hedhur nga ballkoni i pallatit, shtetasja E. H., rreth 37 vjeçe, e cila ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Po punohet për sqarim të mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes.

l.h/ dita

August 2, 2018 13:52
Komento

14 Komente

 1. Vettingu po rehabiliton monstra mesa duket .ja dhe reaxionet e te afermve ! August 2, 14:51

  ndoshta ka mbetur e zhgenjyer nga Komisioni Vetting-ut
  qe e konfirmoj ne detyre ,
  sepse e ka jetuar nga afer veprimtarine e ktij Tipi ,
  qe vetem pamjen e nji Shqiptari apo Gjqtari ste jep
  por gjithcka tjeter .
  Gjynaf per ate qe iku.

  Reply to this comment
  • Lola August 2, 21:25

   Monstrat si ty perdorin dhe fatkeqesite per te shperndare vrerin .

   Reply to this comment
   • monstra . August 2, 22:32

    hik maj gabele .
    mesiguri je dashnorja e gabelit pri arabistani

    Reply to this comment
   • haha "Monster" ! August 3, 09:06

    Lola DASHNORJA GABELIT ARAB ne mbrotje
    te shkerdhatave qe qelbin Drejtesine Shqiptare !

    I paska shku menja per “Monster”
    kto qe jan rrit ne shpella i njofin mir monstrat .
    si psh Monstra e vicidolit kryeputana e kombit ,
    qe e shndroje Shqiperine ne nji stan ciganesh e teroristesh ne pushtet

    Reply to this comment
 2. surrat arabistani vesh terroristi !!!!!!!!!!!!! August 2, 14:54

  Skandal !!!!!!!!!!!!

  Nga eshte katapultuar ne Shqiperi kjo lloj rrace e nga vjen !””””””””””””””””””””””””””””””””””

  Reply to this comment
 3. leka August 2, 15:37

  o kafshe o derr, po si mund te shprehesh keshtu.
  Si mund te shprehesh qe vrau veten se iu konfirmua ne detyre i shoqi, vfare lloj mostrash jetojne o zot.

  Reply to this comment
  • Ka edhe njerez te ndergjegjshem kjo bote August 2, 16:41

   qetsou jevgjite ,ose arab ,

   qe po ndyni vendin tim .

   Kafshet duken nga surrati dhe lehjet 🙂

   Prandaj mos na ha shm k.rn plehr arabostani

   Reply to this comment
   • iliret August 2, 19:55

    te lumte estetika personale shpreh ne nje mase te konsiderushme formimin kulturor te idividit

    Reply to this comment
    • haha , banda e vandaleve dhe gabeleve e krimineleve ,kerkojn ti rrespektojme ne qytetaret mbasi ndyne Shqiperine !!!!!!!!!! August 2, 20:42

     iliret ,
     hik mer hibrit ,

     kush i ka dhen Viize me jetu ne qytete kture mer
     pu -pu pu

     “Estetika Personale ” – (mesiguri me estetike personale kupton qethjen kare te dhise , hahaha

     “formimi kulturor i individit” – hahahaha

     ku e ka msue ket gjuh banori shpallas or ti – hahahahahahhaha !

     HeJ HIBRITA , gabel e shpellar kriminela e mekatar !

     Eshte momenti te kuptoni se duhet te ktheni maleve
     ,staneve te bagetive ,sepse atje , e para i mungoni shume bagetive me te cilat jeni rritur ,
     e dyta ,
     sot Turistet e huaj , ju vizitojne edhe shofin edhe atje , ne maje te maleve edhe ne stane .

     por kto surrate arabesh ne Drejtesine Shqiptare

     duhet te largohen menjiher ,sepse shtremberojne
     jovetem Drejtesine por edhe identitetin e Shqiptareve

     Reply to this comment
  • po zti mer lek, tu prek k rraca apo banda e ciganeve qe ka zabtu Drejtesine ! August 2, 16:50

   per monstren ne Foto e ka fjalen ky shkerdhat me emrin leka apo per ate te vicidolit !
   yyyyyyyyyyyyyyyyyyyy te shkrdhfsh rbt

   y ben gabelt araboo-turk
   po ku kupton dot cfar shprehet tjetri qytetari shqiptare
   ti o fosile shpelle .

   te gjiteh gabelat e shpellaret qe kane zaptuar
   Drejtesine duhet te zhduken ,sepse

   nuk perfaqsojne shqiptaret e Shqiperine ,
   sepse nuk jane te tille .
   Plasi syt o tq,rbt , cfar surrati ke perball?

   kY gabel s’ka lidhje ADN-je me Shqiptare .
   do Jet ndonji Produkt arab i atyre qe solli rropsia e vicidolit kur ishte president .

   Fuoriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii terroristi di arabistan d’Albania

   Reply to this comment
 4. Epiriot me Zemer e Shpirt August 2, 16:02

  Gjynahu perher shkagohet
  vonohet por nuk harrohet
  krejt keta minj te politikes
  kadilere edhe prokurore
  doganiere ujq me kembore
  pseudo historian kameleon
  more krejt poshtersia
  nga bashkia tek ministria
  qe sot emertohet si paria
  kush me shume e kush me pak
  krejt i kane duart me gjak
  pine e s’ngopen gjak Shqiptari
  here nga zemra here nga damari
  krejt e than dhe veremosen
  shqiptarin keq e telikosen
  e shtypen dhe e sakatuan
  me perdhune larg e derguan
  e treten larg neper bote
  ja vrane shume keq besimin
  aq sa cdo shpres per kthimin
  ne Shqiperi eshte e kote
  Fryhu dhe ngjizu qeneria
  pushtetaret ata soj mute
  por harrojne fjalen e urte:
  Haku vete ne hise te tija!

  Reply to this comment
 5. Epiriot me Zemer e Shpirt August 2, 16:03

  Gjynahu perher shpagohet
  vonohet por nuk harrohet
  krejt keta minj te politikes
  kadilere edhe prokurore
  doganiere ujq me kembore
  pseudo historian kameleon
  more krejt poshtersia
  nga bashkia tek ministria
  qe sot emertohet si paria
  kush me shume e kush me pak
  krejt i kane duart me gjak
  pine e s’ngopen gjak Shqiptari
  here nga zemra here nga damari
  krejt e than dhe veremosen
  shqiptarin keq e telikosen
  e shtypen dhe e sakatuan
  me perdhune larg e derguan
  e treten larg neper bote
  ja vrane shume keq besimin
  aq sa cdo shpres per kthimin
  ne Shqiperi eshte e kote
  Fryhu dhe ngjizu qeneria
  pushtetaret ata soj mute
  por harrojne fjalen e urte:
  Haku vete ne hise te tija!

  Reply to this comment
 6. fteri August 2, 17:12

  Kështu i pafsha të gjithë prokuror e gjyqëtar ,asnjë mos qoftë rehat ,u vloftë zjarr toka nënë këmbë ,zagar. ujqër ,kan mbjellë krimin vrasjen dhe mbuluan vendin me varre e vajë ,për 28 vjet mbushën xhepat .Kan futur popullin në një zingjir krimesh e vrasjesh që do zgjasë me breza si hakmarrja e gjykëmarrja zingjir pa fund.

  Reply to this comment
 7. Bob August 3, 03:38

  Ore. Po car njerzish jeni ju mo vella? Car jane keto lajme? Kjo eshte fatkeqsi personale. Nuk e kuptoj car lajmi perben. Ne te gjithe boten vetvrasjet nuk behen publik per thjesht faktin se fmilja pervec fatkeqesis duhet te merret dhe me opininin puplik. Duhet ta kiptoni ju gazetare se pa dashje po promovoni vetvrasjen. Fokisouni te lajmet lerini vetvrasjet.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*