Tre prokurorë të Krimeve të Rënda në “sitën” e Vettingut

November 17, 2017 11:40

Tre prokurorë të Krimeve të Rënda në “sitën” e Vettingut

 

Në Prokurorinë e Krimeve të Rënda është hedhur shoqëri për vettingun ndaj tre prokurorëve.

Në “sitën” e vettingut do të jenë prokurorët Gent Osmani, Besnik Muci dhe Gent Trenova.

Osmani dhe Muçi kandidojnë për Këshillin e Lartë të Prokurorisë.

Trenova është zgjedhur anëtar i KED.

Komisionerët e vetting-ut do të hetojnë dosjet e Gent Trenovës kur mbante postin e prokurorit tek Krimet e Rënda.

November 17, 2017 11:40
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim