Vetting-u në polici, Xhafaj takohet me Vlahutin

February 9, 2018 11:52

Vetting-u në polici, Xhafaj takohet me Vlahutin

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj zhvilloi një takim me ambasadoren e BE-së në Tiranë, Romana Vlahutin.

Në qendër të takimit mes ambasadores Romana Vlahutin dhe ministrit Xhafaj ka qenë vettingu në polici.

Mësohet se Ministri i Brendshëm ka marrë mbështetjen e diplomates së BE-së për këtë çështje. Takimi mes ambasadores Romana Vlahutin dhe Ministrit Xhafaj u zhvillua pas operacionit në Shkodër dhe Elbasan.

l.h/ dita

February 9, 2018 11:52
Komento

1 Koment

  1. perkthyesi February 9, 11:58

    Si zakonisht, qiqra ne hell!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*