Victoria Beckham…si kurrë më parë!

November 9, 2017 09:32

Victoria Beckham…si kurrë më parë!

Mbretëresha e modës Victoria Beckham,do të vijë me një koleksion aspak të zakonshëm për të!

Kjo sepse,ajo në bashkëpunim me Reebook do të sjellin koleksionin e veshjeve sportive për sezonin 2018.

Ju kishtë ndodhur të shihnit Vickin kështu?Neve asnjëherë duke qenë se identifikuese për të janë takat e larta,por mesa duket ky projekt është I rëndësishëm për të ndaj edhe ka pranuar këtë bashkëpunim I cili del në treg në fund të 2018.

Deri atëherë ne do kullosim sytë në koleksionet e mrekullueshmë dhe stilettove 12cm që ajo mban veshur cdo ditë.

a.k/dita

 

November 9, 2017 09:32
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*