Vidal kthehet në problem te Barcelona

October 11, 2018 09:49

Vidal kthehet në problem te Barcelona

Pep Segura, menaxheri i Barcelonës, ka kritikuar ashpër mesfushorin Arturo Vidal i cili ditët e fundit ka shprehur zemërim për faktin se nuk po luan shumë me skuadrën katalanase.

Në intervista për “Sport” dhe “Mundo Deportivo”, Segura tha se kiliani nuk ka respektuar shokët e skuadrës me fjalët që ka thënë.

Ka treguar mungesë respekti ndaj shokëve, por jam i sigurt që do ta kuptojë gabimin”, theksoi menaxheri. Tani pritet përgjigjja e Vidalit nga grumbullimi i kombëtares së Kilit…

l.h/ dita

October 11, 2018 09:49
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*