Video: 10 gjërat më të çuditshme dhe misterioze që mund të shikoni në Tokë

September 16, 2017 10:52

Video: 10 gjërat më të çuditshme dhe misterioze që mund të shikoni në Tokë

Të gjithë i njohim Piramidat e Egjiptit, Ishullin e Pashkëve apo Kanionin e Madh, por në Toka ka “ndërtime” të tjera mjaft të veccanta që pak njerëz i dinë, si për shembull  statujat nën ujë në Meksikë, liqeni i gjakut në Japoni…dhe shumë çudi të tjera.

Shikoni videon për më shumë:

September 16, 2017 10:52
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*