VIDEO: 1000 të rinj në dispozicion të turistëve, orientuan mijëra pushues

August 30, 2018 09:00

VIDEO: 1000 të rinj në dispozicion të turistëve, orientuan mijëra pushues

 

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama e ka nisur me publikimin e pamjeve nga puna e 1000 të rinjve të Smile Albania në 9 pika kufitare, 3 kampe dhe 26 qendra turistike në 12 qarqe të vendit.

Rama thotë se këta të rinj kanë qenë mikpritja e parë e turistëve këtë sezon duke asistuar, orientuar dhe duke qenë guida turistike për mijëra pushues që zgjodhën këtë vit Shqipërinë si destinacion turistik.

“Mirëmëngjes, dhe me pamjet nga puna e palodhur e 1000 të rinjve të SmileAlbania në 9 pika kufitare, 3 kampe dhe 26 qendra turistike në 12 qarqe të vendit si mikpritja e parë e turistëve këtë sezon duke asistuar, orientuar dhe duke qenë guida turistike për mijëra pushues që zgjodhën këtë vit Shqipërinë si destinacion turistik, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në postimin e tij.

l.h/ dita

August 30, 2018 09:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*