VIDEO/ 15-vjeçari merr dhuratë një Ferrari 200 mijë pound

August 9, 2017 21:10

VIDEO/ 15-vjeçari merr dhuratë një Ferrari 200 mijë pound

Djali i një miliarderi ka marrë dhuratë një Ferrari të ri me vlerë 200.000 paund të mbështjellë  në Lousi Vuitton, pavarësisht se ai është shumë i vogël për ti dhënë.

Rashed Saif Belhasa e ka postuar videon në profilin e tij Money Kicks. Kjo është një faqë në Instagram dhe Youtube që adoleshenti e përdor për të publikuar blerjet e tij më të fundit duke përfshirë edhe Ferrarin F12 Berlinetta.

Por ai nuk do të jetë në gjendje që ti japë makinës së fuqishme derisa të mbushë 18-vjeç, mosha ligjore në Dubai.

“Gjithçka ka të bëjë me detajet,”-thotë Belhasa në video, duke iu referuar stampës së Lousi Vuitton në makinë.

Rashed AKA Money Kicks është djali manjatit të ndërtimit në Duabi, Saif Ahmed Belhasa.

August 9, 2017 21:10
Komento

1 Koment

  1. papi August 10, 13:28

    si ma luan gishtin issisti i vogel ptuh ju shofte rraca fare e keqe

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin