Video/ 2-vjeçarja thotë emrat e 196 kryeqyteteve për 5 min

August 3, 2016 10:26

Video/ 2-vjeçarja thotë emrat e 196 kryeqyteteve për 5 min

Është vetëm 2 vjeçe dhe shumë e konsiderojnë si gjeni. Bëhet fjalë për Rakshitha Kumar nga Edinburgu. Vajza e vogël në më pak se 5 minuta thotë kryeqytetet e 196 vendeve të botës.

Ajo mund t’ju thotë se kryeqyteti i Kazakistanit në Azinë Qendrore është Astana dhe kryeqyteti i Uzbekistanit fqinj është Tashkent. Dëgjojeni njëherë vogëlushen dhe sfidoni veten! /tvklan.al

August 3, 2016 10:26
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*