VIDEO / 80 peshkaqenë rrethojnë zhytësit

September 30, 2017 10:01

VIDEO / 80 peshkaqenë rrethojnë zhytësit

Një grup prej 80 peshkaqenësh është gjëja e fundit që një grup zhytësish në brigjet e Bahamasit  duan të përballen.

Një inxhinier në New  Jersey, Troy Iloski ka filmuar momentin kur ai dhe ekuipazhi i tij  po eksploronte në det, rreth 20 metra nën ujë.

Video tregon momentin kur 50 vjeçari po ruante gjakftohtësinë  dhe mundohej të mbante të qetë peshkaqenët.

 

September 30, 2017 10:01
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*