VIDEO: A nuk është ky makthi më i keq i çdo gruaje në altarin e martesës?

July 28, 2018 09:19

VIDEO: A nuk është ky makthi më i keq i çdo gruaje në altarin e martesës?

Ky është padyshim makthi më i tmerrshëm që mund të përjetojë çdo femër.

Sipas mediave, 24-vjeçarja Manow Nimnual u braktis në altar nga bashkëshorti i saj i ardhshëm, ndërkohë që të ftuarit e transmetuan “dramën” live në Facebook.

Nimnual u la në altar para miqve dhe familjarëve, ndërsa dhëndri nuk u shfaq kurrë në dasëm.

Ajo qëndroi në skenë me një fustan të bardhë, ndërkohë që po falënderonte të ftuarit dhe familjarët sepse nuk ishte kujdesur sa duhet për ta.

Në video duket gruaja e shkatërruar që qëndron vetëm.

Filmi trishtues po transmetohej live në Facebook nga miqtë e saj, ndërsa deri më tani ka kaluar 5 milionë shikime.

Qindra komente nga mbarë bota kanë shkuar në adresë të 24-vjeçares ku i ofrojnë mbështetje.

n.s. / dita

 

July 28, 2018 09:19
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

Mendoni se Shqipëria është gati për një organizim të ri përballë gjithë klasës së sotme politike?