VIDEO: Makina e prokurorit të Elbasanit përplaset me karburantin

November 5, 2017 15:41

VIDEO: Makina e prokurorit të Elbasanit përplaset me karburantin

Janë publikuar në media pamje të qarta të një aksidenti të ndodhur në Elbasan.

Sipas citynews.al makina e aksidentuar i përket prokurorit të Elbasanit, Dritan Gina.

Në këtë aksident kanë mbetur të plagosur 3 persona dhe ka pasur dëme të konsiderueshme materiale.

“Në aksidentin e ndodhur pasditen e 2 nëntorit në orën 17:27, shihet qartë sesi fluturon makina e Prokurorisë së Elbasanit, përplas një makinë që po furnizohej në karburant dhe dëmton punonjësin e furnizimit”, shkruan citynews.

November 5, 2017 15:41
Komento

1 Koment

  1. O sali ta vesh bythen ne zjarre nuk te beson me njeri November 5, 16:45

    Ka pire eshte ber rrote, pastaj kush do ta ndaloj, ketyre u duket vetja perendi

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim