VIDEO/ Aksidentohet makina e Drejtorit të Spitalit Ushtarak, Bushi: Mjetin e drejtoja unë

August 22, 2017 17:09

VIDEO/ Aksidentohet makina e Drejtorit të Spitalit Ushtarak, Bushi: Mjetin e drejtoja unë

Një aksident ka ndodhur pasditen e së martës pranë Gjirit të Lalzit. Mjeti tip fuoristade i Drejtorit të spitalit Ushtarak Gjovalin Bushi ka pësuar aksident në aksin rrugor Gjiri i Lalzit – Maminas.

Sipas të dhënave paraprake nga policia dhe dëshmitarët në vendngjarje , mjeti ka dalë nga rruga si pasojë e humbjes së kontrollit të drejtuesit. Mësohet se përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar në njerëz. Gjovalin Bushi i kontaktuar nga tvklan.al ka konrmuar se ka qenë vetë në drejtimin e mjetit.

“Unë kam qenë në timon. Nuk jam lënduar, thjesht dëmtime të makinës”. Tvklan.al ka siguruar videon nga vendngjarja të momentit kur automjeti i drejtorit të Spitalit Ushtarak nxirret nga kanali nga një fadromë dhe një karotrec./tvklan.al

August 22, 2017 17:09
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim