VIDEO: Aktori Gazmend Paja sherr në Dhërmi, ndërhyn policia

August 10, 2017 15:15

VIDEO: Aktori Gazmend Paja sherr në Dhërmi, ndërhyn policia

Aktori shqiptar i humorit Gaz Paja është përfshirë në një ngjarje të pakëndshme ndërsa ka qenë në Jug të vendit me pushime.

Një video amatore e ardhur në redaksinë e Konica.al tregon aktorin i cili ishte duke u konfliktuar me një djalë të ri, që me sa duket e kanë ndjekur nga pas, miqtë e të dy palëve të përfshira në këtë debat…

Sipas dërguesit të videos në fjalë, debati mes tyre ka nisur kur një djalë i ri, – që shihet edhe në këtë video, – ka ardhur me motorin e tij të ujit, shumë pranë bregut.

Paja, sipas raportuesit, i cili është gjithashtu pronar i një bar-restoranti në këtë zonë, ka debatuar fillimisht e më tej është dashur ndërhyrja e policisë dhe shoqërimi i tyre për rrethanat e ngjarjes në fjalë.

August 10, 2017 15:15
Komento

3 Komente

 1. plepat dhe budallenjte behen te gjate August 10, 15:35

  Pajat njerez te mire Po pordhsc

  Reply to this comment
 2. ??? August 10, 15:50

  Rregullat ndajne njeriun nga kafsha dhe kur nuk ka rregull, do apo s’do, kafshe do behesh. Dhe ka njerez qe pretendojne se duhen kaluar pushimet ne Shqiperi! Pluhur, pisllek dhe gangstera eshte se cfare shoh ketu.

  Reply to this comment
 3. vlora.vlora August 11, 12:59

  polica legena ,shikojne si sqarohen ,pse si marin brenda dhe ta qetesojne atje situaten.Cfare mund te prese nje turist nga keta injorante

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*