VIDEO/ Alarm te Brazili, Neymar braktis stërvitjen

June 19, 2018 17:45

VIDEO/ Alarm te Brazili, Neymar braktis stërvitjen

Brazili rrezikon seriozisht që në ndeshjen deçizive kundër Kosta Rikës për Botërorin që po zhvillohet në Rusi të mos ketë në dispozicion ‘yllin’ e skuadrës, Neymarin.

26-vjeçari është larguar sot duke çaluar nga qendra stërvitore e Brazilit në Soçi. Ky moment ndodhi 10 minuta pasi trajneri Tite kishte zbritur skuadrën në fushë për t’u stërvitur.

Mendohet se O’Ney po vuan goditjet që mori në ndeshjen kundër Zvicrës. Ndërkohë kujtojmë që futbollisti qëndroi për më shumë se 3 muaj jashtë fushave për shkak të një dëmtimi në këmbën e djathtë dhe u kthye pak para se të niste kupa e Botës.

Nejmar braktis stervitjen on Vidnews.

o.j/dita

 

June 19, 2018 17:45
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?