Video/ Arbitri thyen ligjet e fizikës me lëvizjen e çuditshme

November 20, 2017 10:07

Video/ Arbitri thyen ligjet e fizikës me lëvizjen e çuditshme

Gjatë një ndeshje mundjeje për të rinj në qytetin e San Benitos, Texas, arbitri i ndeshjes ka realizuar një nga lëvizjet më të çuditshme të para ndonjëherë.

Videoja e këtij momenti e publikuar në Twitter nga përdoruesi Cams_hungry2 ka habitur përdoruesit e internetit.

“E bëri për të parë nëse një nga mundësit mbahej mbi shpatulla, sepse kjo është e rëndësishme në këto lloj sportesh”, shpjegon një përdorues.

November 20, 2017 10:07
Komento

1 Koment

  1. MH November 20, 14:17

    Po,asht e vertete.Por i pari qe ka mahnit spektatoret per thyrje te ligjeve te fizikes ka kene,aspak fizikant,po Dr mjek zemre,kryeminister kriminel politikani,burre shtetit Sali Rame Berisha.Me fenomenin natyrore ku ajri detyron ndryshimin e predhave nga qitja e armes. Dhe e quajti “Rikoshetat Ajrore”.Ngjarja e ndodhur diten per diell date 21 janar 2011.Pjesemarresit qe ishin mbledhur per te pare fenomenin para sheshit te Kryeminstrise nuk arriten ta identifikojne per mungese pamje e cila duhet te shikohesh vetem ne naltesin 2-3 kateshe mbi qitesit.Kaq i bindur ishte kryeministri sa i bani thirrje “spektatorve”Afrohuni edhe ma afer se do baje te tjera fenomene teper interresante mbasi jam i lidhur me Zotin.E ne fakt per kete kishte raste qe jepte mbi ndryshimet klimatike te castit,te motit.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*