VIDEO: Awesome Albania…

July 2, 2016 18:01

VIDEO: Awesome Albania…

Artisti Joerg Daiber ka realizuar një video të Shqipërisë për “Little Big World,” të titulluar “Awesome Albania” (Shqipëria Fantastike).

Video sjell pamje nga vende të ndryshme të Shqipërisë, të filmuara në formatin 4K.

Ajo është shoqëruar gjithashtu edhe me një përshkrim në kanalin e “Little Big World” në Youtube.

Aty thuhet se Shqipëria është një nga sekretet e mirëruajtura të Europës dhe një vend magjepsës për t’u vizituar.

 

July 2, 2016 18:01
Komento

1 Koment

  1. feniks July 3, 00:00

    Fillon dhe mbaron me BUKURITE PRALLORE te …BERATIT MADHESHTOR!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*