VIDEO / Babai kërcen në tub me të bijën, reagon publiku

January 3, 2018 10:59

VIDEO / Babai kërcen në tub me të bijën, reagon publiku

Kërcimi i parë në botë në tub i babait dhe të bijës ka shkaktuar reagim negativ tek publiku.

Kërcimi në tub u realizua Live në emisionin This Morning në Britaninë e Madhe.

Hazel Roberts dhe babai i saj Dave nga Swndon, Wiltshire, ishin të ftuar në emisionon televiziv ku shfaqën aftësitë e tyre mahnitëse. Por kjo gjë nuk u prit mirë nga publiku, që e konsideruan si të çuditshëm dhe e pakëndshme.

“Të kërcesh në tub me babain, shumë e pakëndshme.”

24 vjeçarja dhe Dave filluan të kërcejnë të ndarë por më vonë u bashkuan dhe tashmë marrin pjesë së bashku në konkurse.

January 3, 2018 10:59
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*