VIDEO / Basha injoron ekspertët, grumbullon qindra qytetarë në Elbasan: Pritje e mrekullueshme!

April 7, 2021 17:54

VIDEO / Basha injoron ekspertët, grumbullon qindra qytetarë në Elbasan: Pritje e mrekullueshme!

Ndërsa Komiteti i Ekspertëve doli në një konferencë ku u bënte thirrje partive politike të shmangin grumbullimet, Lulzim Basha po zhvillonte një tubim në Elbasan në shkelje flagrante të rregullave kundër Covid.

Qindra qytetarë kishin dalë në shesh për të pritur krydemokratin, ndërsa një pjesë e tyre nuk mbanin as maska.

Gjatë fjalës së tij të shkurtër, e ndikuar edhe nga moti i keq, Basha se 25 prilli do të jetë dita e ndryshimit për shqiptarët.

“Mirë se ju gjej vëllezër dhe motra të Elbasanit! Dita ka nisur e bukur dhe me diell, në Peqin dhe Dumre, por do të mbyllet me bereqet në Elbasan. Zemra e historisë së arsimit shqiptarë, kthehem sot për të diskutuar me përfaqësues të arsimit shqiptarë një plagë që e ndieni në zemrat e familjet tuaja.

25 prilli do të jetë ditë ndryshimi për çdo fëmijë shqiptar, për çdo familje shqiptare! Faleminderit për këtë pritje të mrekullueshme! Ora e ndryshimit po afron! Fitore!”, u shpreh Basha.

j.l./ dita

April 7, 2021 17:54
Komento

8 Komente

 1. pinok ram kaqoli April 7, 18:06

  Basha nuk ka mundesi tjeter per fushate elektorale,sepse gati te gjitha mediat jan blere nga Kryeministri Rama.

  Reply to this comment
  • tani11 April 8, 08:51

   Ja c’fare quan “pritje te mrekullueshme” ky spastik: shperhapjen masive te covid-it! Ky i ziu nuk eshte as per burg, duhet derguar tek azili i alzheimer-it.

   Reply to this comment
 2. Edhe ne krah me grushtuesin kandidat Lucano. Bande gangsteresh April 7, 18:07

  Cfare neverie, ka shkuar tjetri deri ne Elbasan per te thene Rama ik, ja ky eshte programi i kastravec Lulit.

  Reply to this comment
 3. Nick April 7, 18:24

  U pa puna, votat me hir a me pahir per Ramen edhe kesaj here. Duke mbyllur hunden. E coi lojen ku deshi dhe Lulushi ra brenda kallup, po do behet zv.kryeminister pas 25 prillit.
  Nuk rregullohen punet ne Shqiperi pa u rregulluar se pari opozita!

  Reply to this comment
 4. Tiku April 7, 18:28

  Po i vjen fundi mashtrusit Edvin Rama dhe horrave qe i shkojn pas.Perpara Basha se gjyshi Rama ka mbaru me gjithshka.Hajduti Rama e ka vendin ne burg

  Reply to this comment
 5. Ne burg ramuti hajduti i 110 milion eurove April 7, 18:32

  Hajduti Rama eshte kapur qindra here pa maske e duke vjedhur dhe ju nuk thoni asgje.Po 110 milion euro i vodhi Basha?

  Reply to this comment
 6. Remo April 7, 23:08

  Ketyre do qire rraca e ndyre, keta jane shpellare. Vdekshi nga covid te gjithe sa jeni atje. Kujt i plasi per zgjedhjet? Si mund te shkelen rregulluat keshtu nga nje shkerdhate qe do te behet kryeminister!!

  Reply to this comment
 7. Eriola April 8, 01:53

  Po si tia jap une voten ketij qe te behet kryeminister kur ky haptazi shkel rregullat. S’kam besim tek ky kurre!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim