VIDEO: Basha “kapet mat”, qytetarët e filmojnë duke fjetur në makinë

April 2, 2021 18:26

VIDEO: Basha “kapet mat”, qytetarët e filmojnë duke fjetur në makinë

Lulzim Basha nuk ka mundur të plotësojë dot orët e gjumit ditën e sotme.

Si pasojë e daljes jashtë standardit të së përditshmes, ai është filmuar nga qytetarët duke fjetur gjumë në makinë.

Siç shihet në video ai është filmuar nga makinat që kanë qëndruar shumë pranë makinës ku po qëndronte kryedemokrati.

j.l./ dita

April 2, 2021 18:26
Komento

3 Komente

 1. shqiptari April 3, 12:13

  E pame edhe RAMUTIN qe nuk fle gjume.Vetem BECCHETI do ti marre shqiptareve 110 milione euro dhe bastardi kryeminister as qe i behet vone se parate dhe gjaku i shqptareve do jete dhe jo te tijat.Sa e sa qindra milione euro ka shperndare gjithandej per te blere gjithkend qe te mos hape gojen per te verteta te hidhura ne kurriz te ketij populli qe ka qene ne kkoma para se te vije pandemia.

  Reply to this comment
 2. Po perpiqet me pa endren kur bohet KM por mezallah se po i afrohet vec ca tollumbaceve mush ter pordh shpellari ! April 3, 21:53

  allah – allah

  se na tromakset mo !
  Thashe mos u kap duke u q!re ne Bath me shoferin .
  S’ka turp ai e ben edhe ne makine .
  I ka plas cipa Pederit mo ?

  Reply to this comment
 3. Adih April 8, 13:52

  Sa poshte qe ke rene more djale ,si e shet bythen per nje sufllaqe .Ketu more legen nuk dallohet as edhe nje gje .Vetem per kete pisllek qe beni ju te ripjelljes nuk duheni votuar .Une qe po te shkruaj nuk jam fare tifoz i Bashes ,do votoje te tjere ,perevc jush po ashtu edhe nje jo per PD:

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim