VIDEO / Basha mesazh për Ilir Metën 48 orë para zgjedhjeve

June 23, 2017 22:36

VIDEO / Basha mesazh për Ilir Metën 48 orë para zgjedhjeve

Kur na ndajnë edhe 48 orë nga dita e zgjedhjeve, ku shqiptarët do votojnë për qeverisjen e 4 viteve të ardhshme, kryedemokrati Lulzim Basha ka një mesazh për ish-kreun e LSI-së Ilir Meta.

I ftuar në “Zonë e Lirë” Lulzim Basha u pyet nga Arjan Çani nëse kishte ndonjë mesazh për Metën, i cili do të paraqitej në emision pas tij. Ndërsa Basha nuk e ka kursyer fjalën.

“Tani do të vijë Meta këtu dhe ke ndonjë mesazh për të?”, e pyeti Çani Bashën. “Reformohu!”, ishte mesazhi i kryedemokratit.

June 23, 2017 22:36
Komento

2 Komente

  1. Drejtesia do te behet doni apo nuke doni ju,o mije kenetash dhe mostrash qe ju bejne avokatine June 24, 00:17

    Nesazhi per politiken shqiptare deri me sot eshte;te dhier,por krenare,ku e djeshmja dhe e sotmja do ti duket si nje ender,kurse e nesermja nje ferr pa fund.Besoni o te pa breke qe ju la dita dhe miljonere qe ju ngrysi nata. Zoti vonon por kurre nuk harron te ndeshkoje kriminelet dhe te bashkepunesuarit e tyre.

    Reply to this comment
  2. gjermani i fundit June 24, 07:57

    ç’a mesazhi i thelle, po i thelle ama…Tek varieteja e çanit, qe shquhet per punera serioze

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*