VIDEO / Bashkia e Tiranës mbulohet nga flamuri i Kosovës, Veliaj: Ja kshu bohet! Dashni nga Tirana

February 17, 2021 12:14

VIDEO / Bashkia e Tiranës mbulohet nga flamuri i Kosovës, Veliaj: Ja kshu bohet! Dashni nga Tirana

Bashkia Tiranë është mbuluar e gjitha me flamurin e Kosovës.

Ky veprim u bë në nder të përvjetorit të 13-të shpalljes së Pavarësisë së Kosovës.

Është kryebashkiaku Erion Veliaj ai i cili ndau në Twitter videon e vendosjes së flamurit në faqen e Bashkisë.

“Ja kshu bohet! Dashni nga Tirana. Kosova 13”, shkruan Veliaj përkrah videos.

j.l./ dita

February 17, 2021 12:14
Komento

4 Komente

 1. gjermani i fundit February 17, 16:27

  aman, shkruani shqipen zyrtare dhe Mjaft me gjuhen dialektore Se s’ju ka lezet fare.

  Reply to this comment
  • fteri February 17, 17:14

   Respekt o gjermani fundit ,por nuk është legjendari Enver Hoxha ai që përhapi kulturën e gjuhës e bashkimit ,por jemi në kohën e rrumpallës ku sejcili fol ,dialektin e nënëdialektin e tij ,komunikojmë me sinjale si majmunat .

   Reply to this comment
 2. Soc.jo rilindas February 17, 18:27

  Po kur ben si Tirons ky .fshatar Terpani,fol gjuhen zyrtare o zotri se je k/bashkiak jo alabak,ok?

  Reply to this comment
 3. Fisniku February 18, 08:28

  Hipokrizi e peshtirosur!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim