VIDEO/ Batuta e Ramës: Imagjino të kishit një ditë të vetme Gridën në shtëpi…

May 27, 2017 20:25

VIDEO/ Batuta e Ramës: Imagjino të kishit një ditë të vetme Gridën në shtëpi…

Kryeministri Rama ka komentuar sot me batuta listën e PD-së për zgjedhjet e 25 qershorit.

Ai ka pyetur në një takim elektoral simpatizantët e PS-së se cilin nga kandidatët e PD-së do ta merrnin qoftë për një ditë të vetme si shërbyes në shtëpi.

Teksa është përballur me përgjigjen “Asnjë”, Rama është përgjigjur vetë.

Imagjino të kishit vetëm një ditë në shtëpi Gridën shërbyese se çfarë do bëhej?

Do përfundonit duke u kap për flokësh. Tani na ka ardhur në Tiranë.

Pasi e shembi Vangjushi në Durrës vjen në Tiranë. Kujton se tironsit janë më budallenj”, tha Rama.


20170527-192547 by e-d21

May 27, 2017 20:25
Komento

14 Komente

 1. intelektuali May 27, 20:53

  LERE GRIDEN DHE FOL PER MISHIN E INFEKTUAR BRAZILIAN QE PO HANE SHQYPTARET O EDI RAMA

  Leri batutat idiote si romuzet e Enverit, po fillo te mendosh per shtetin qe te besuan shqyptaret dhe qe e ke katandisur per faqe te zeze pas 4 vjetesh ne pushtet qe nga Armet Kimike te Asadit e deri tek helimin qe po i ben popullates me mishin e infektuar qe po importon nga Brazili dhe qe hesht is nje skuth enverist, bashke me media e blere kombetare, nderkohe qe mega skandali me mishin shqyptyar te importuar nga Barzili ka kapluar median dhe shtypin boteror.

  LERE GRIDEN DHE FUTJU PUNES O GARIBI EDI RAMA SE JE BERE ME KEQ SE ENVER HOXHA.

  Reply to this comment
 2. intelektuali May 27, 20:53

  LERE GRIDEN DHE FOL PER MISHIN E INFEKTUAR BRAZILIAN QE PO HANE SHQYPTARET O EDI RAMA

  Leri batutat idiote si romuzet e Enverit, po fillo te mendosh per shtetin qe te besuan shqyptaret dhe qe e ke katandisur per faqe te zeze pas 4 vjetesh ne pushtet qe nga Armet Kimike te Asadit e deri tek helmimin qe po i ben popullates me mishin e infektuar qe po importon nga Brazili dhe qe hesht is nje skuth enverist, bashke me media e blere kombetare, nderkohe qe mega skandali me mishin shqyptyar te importuar nga Barzili ka kapluar median dhe shtypin boteror.

  LERE GRIDEN DHE FUTJU PUNES O GARIBI EDI RAMA SE JE BERE ME KEQ SE ENVER HOXHA.

  Reply to this comment
 3. Mamurrsi trim May 27, 21:10

  Une imagjinoj te kisha nje dite Linden

  Reply to this comment
 4. kris 1 May 27, 22:21

  Ku dhemb dhembi vete gjuha Ky sheh enderra me Griden ne shtepi.

  Reply to this comment
 5. Plaku Xhuxhumaku May 27, 22:54

  Ky e ka krhyer poltiken ne Oren Gazmore. As nuk e rruan hic qe te jesh kryeminister, nuk mund te jesh me gaztor.

  Reply to this comment
 6. PidhiISateme May 27, 22:55

  Grides t’i hash mutin ti me palaço, mos e krruj kot me |griden se do pendohesh.

  Reply to this comment
 7. superman May 27, 23:30

  Grida kujton se duke bere pjeshken do mari votat po ka per te mare nje… lesh. Sa per nje intelektual qe flet ketu do i thoja qe mos lufto me mullinjt e eres, zbrit ne toke dhe shiko me syte e tu jo me syte e Lulit

  Reply to this comment
 8. vlonjati May 28, 07:40

  ah nje dite me griden do ta benim dhtepin copa. cne grida ne shtepi ore te na flliq shtepine

  Reply to this comment
 9. Drejtesia do te behet, doni apo nuke doni ju o mije kenetash,dhe avoketer te djallit. May 28, 08:19

  O mije kenetash dhe avoketer te djallit, mos u merr me Griten, por merru me Tahirin qe e kthu SHQIPERINE bashke me e ty ne nje LAZART DROGASH,o tyc,o pjelle e se keqes ne politikes anarkister dhe fashisto-komuniste.
  Shqiptaret nuke do te votojne me per ty dhe soin tuaj,njehere e hengren sapunin per gjithe,tashme si thne tironcit do te marresh nocerrokun me ato palo kandidate drogaxhinjsh e pjella te jashteqitjes shqiptare qe jane.Krushqia me mbeten,lulzimen e berishovicin ja zbuloje petet byrekut qe na gatove dje dje sot. Ti o edvin do mbetesh per shqiptaret pjese e jashteqitjes shqiptare,dhe nje enderr e keqes.Ne moralin tuaj,o te pamoralshem qe vazhdoni te merreni me fustanet e grave,do te ishte ti kerkoje falje familjeve te viktimave,dhe popullit,paskesaj te largoheshe nga syte kembet qe pooulli te gezonte vertet lirine e demokracine e shumsakrifikuar ne dite e vite.Reforma ne DREJTESI dhe dekriminalizimi i kerkuar me force nga SOVRANI,USA e BE-ja zbuloje lakurine tuaj, si pjese e jashteqitjes shqiptare ne dite e vite.

  Reply to this comment
 10. SS May 28, 08:19

  Po perse te pendohet !! i leshon xixa

  Reply to this comment
 11. ladi May 28, 09:00

  po sikur ta kishe ne krevat si do ishte

  Reply to this comment
 12. Besjana May 28, 12:49

  Shihet se sa Jane per populli. E provoi Durresin ama nuk fitoje. Tani se sben duhet te dal e iu erdhi Tironsave. Vajmedet. Te pakten kane reklam Pd ne Tr.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim