VIDEO / Batuta “me spec” e Bes Kallakut, a e kuptuan gjyqtarët që qeshën?

March 25, 2016 09:11

VIDEO / Batuta “me spec” e Bes Kallakut, a e kuptuan gjyqtarët që qeshën?

Ndonëse ironia therëse e aktorit Besart Kallakut i referohej pikërisht vendimeve të tyre , gjykatës dhe prokurorë kanë qeshur teksa ai i akuzonte për korrupsion.

Gjatë promovimit të librit të mikut të tij, gjyqtarin Florian Kalaja, humoristi i Portokallisë ka treguar historinë e dy hajdutëve të cilët takohen në burg, njëri për vjedhjen e disa miliona eurove dhe tjetri për vjedhjen e një mullari me bare që ka një fund të hidhur për Drejtësinë Shqiptare, raporton Report tv.

 

March 25, 2016 09:11
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*