Video/ Bolt harbohet në ditëlindjen e tij

August 22, 2016 09:59

Video/ Bolt harbohet në ditëlindjen e tij

Usain Bolt është konfirmuar edhe njëherë tjetër si njeriu më i shpejtë në botë, pasi arriti të thyejë rekorde të tjera në Lojërat Olimpike.

Dhe duke qenë se arriti të ishte fitimtar, Bolt ka festuar në Brazil ditëlindjen e tij më të mirë të të gjitha kohërave, pasi ka mbushur 30-vjeç. Për ta pasuruar edhe më shumë festën, ka menduar një studente braziliane 20-vjeçare

August 22, 2016 09:59
Komento

1 Koment

  1. XXXL August 22, 18:39

    Studente apo kurve Brazili, se po na e beni te mire edhe zezakun Bole

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

Mendoni se Shqipëria është gati për një organizim të ri përballë gjithë klasës së sotme politike?