Video brenda aeroportit në Bruksel pas sulmit

March 22, 2016 14:53

Video brenda aeroportit në Bruksel pas sulmit

Mediat ndërkombëtare kanë publikuar një video,brenda aeroportit Zaventem të Brukselit, menjëherë pas sulmit terrorist që u mor përsipër nga Shteti Islamik.

Në të vihet re kaosi dhe frika që mbizotëron tek të mbijetuarit.

Ndiqni pamjet nga terminali pas shpërthimit:

March 22, 2016 14:53
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*