Berishën nuk e mbajnë këmbët, “shpëton” falë badigardëve (VIDEO)

September 6, 2018 15:46

Berishën nuk e mbajnë këmbët, “shpëton” falë badigardëve (VIDEO)

Berisha ishte në takimin e opozitës së bashkuar sot në Elbasan. Pas prezantimit të platformës me 4 pika të kryetarit të PD-së, Lulzim Basha që kushtëzon hyrjen e PD-së në Kuvend, Berisha ka dalë nga ambientet ku u zhvillua takimi dhe s’ka preferuar të japë koment për mediat.

“Sot s’kam deklaratë pasi më duhet të shkoj”,është shprehur Berisha dhe është larguar.

Në momentin kur Berisha ka tentuar të hyjë në makinë, vihet re se pëson një humbje ekuilibri.

Në pamjet e siguruara nga Report Tv shihet qartë sesi truprojat e Berishës i shkojnë në ndihmë. Siç duket shenjat e plakjes kanë filluar për Berishën…

l.h/ dita

September 6, 2018 15:46
Komento

20 Komente

 1. demo September 6, 15:55

  Shenjat e plakjes shkruan …Eshte plot 74 vjec plot energji katunari,Na ka bere zbor.

  Reply to this comment
 2. ??? September 6, 15:57

  Paste kembet e shpejta, nje ore e me pare se e ndoti
  Shqiperine me prezencen e tij

  Reply to this comment
 3. nje shqiptar i drejte September 6, 16:15

  Ngordhsh , o Zot !

  Reply to this comment
 4. Dhjetoristi September 6, 16:19

  U rehatofte sa me shpejt(!), megjithese gjënë e keqe nuk e gjen gjë – siç i thonë shprehjes.

  Reply to this comment
 5. B September 6, 16:31

  Badigardët e sotëm, akuzuesit e nesërm.

  Reply to this comment
 6. anticensurë25642654 September 6, 16:36

  ç’nivel të ulët që keni!!
  për të ardhur keq!!
  krijoni lajm dhe aty ku nuk ka!!
  çdo kujt mund ti ndodhë një gjë e tillë e jo më një plaku 74 vjeçar!!
  si e thotë dhe dema,shikoni zborin që po na bën për ditë, dhe jo këmbët që i merren berishës një herë në 100 vjet!!

  Reply to this comment
  • Bureto September 6, 16:54

   Nuk e njoh ligjin ndaj kam një pyetje. Përsa vite duhet që një ish. k/m apo president, të mbajë badigardë që paguhen nga taksapaguesit shçqiptarë, pra nga Garda e Republikës? Tjetër gjë nëse i ka privatë dhe ia paguajnë të tjerët.

   Reply to this comment
   • anticensurë25642654 September 7, 08:58

    as unë nuk e di në janë privatë a të paguar nga shteti,por ky nuk është laaaaajm!!
    ky mund të quhet në maksimumin e mirësisë një lapaqenëri plakash të ulura në gurët e sokakut!!
    këta gazekarucë nuk japin lajme ose informacone të nevojshme për njerzit,por thjesht thashetheme,”jo u pengua filani”,”jo po filanja skishte brekë poshtë fustanit”,”kurse ajo tjetra i mbante cicat pa trasta”!!
    kjo gazetari karit është për të ardhur keq!është mjerim i një shteti dhe një kombi!!

    Reply to this comment
 7. Xha Teme September 6, 16:46

  Per kete qelbesire vdekja eshte flori, Per cka I ka mbetur, ai duhet te dergjet prapa hekurave per te gjitha krimet qe ka bere ne kurriz te ketij populli

  Reply to this comment
 8. Kris 1 September 6, 16:56

  Nuk bie rrufeja ne.,,..,

  Reply to this comment
 9. meti September 6, 20:07

  Ishte mesuar me Benz 720000 euro

  Reply to this comment
 10. Jimi September 6, 20:53

  Edhe te doje te vdesi, ai nuk duhet lejuar, pa dhene llogari dhe pa u denuar nga ky popull, qe kjo monster ka nje jete qe ja nxin jeten.

  Reply to this comment
 11. fteri September 6, 20:57

  Jo,jo ai është një happara ,nuk keni kuptuar asgje nga strategjia e hijenës vrasëse !
  Ai po paraqitet si i sëmurë për ti shpëtuar burgut me raporta mjeksore në përballje me Izet Haxhinë për vrasjen e A,Hajdarit .Mos mashtroni ai është i fortë . Burgut i shpëtoi edhe L.Basha për vjedhjen e 250milon euro të rr/kombit

  Reply to this comment
 12. fteri September 6, 20:58

  Jo,jo ai është një hap para ,nuk keni kuptuar asgje nga strategjia e hijenës vrasëse !
  Ai po paraqitet si i sëmurë për ti shpëtuar burgut me raporta mjeksore në përballje me Izet Haxhinë për vrasjen e A,Hajdarit .Mos mashtroni ai është i fortë . Burgut i shpëtoi edhe L.Basha për vjedhjen e 250milon euro të rr/kombit

  Reply to this comment
  • anticensurë25642654 September 7, 09:05

   o beterr ky ka qënë kilometra para gjithnjë dhe jo sot!!
   prandaj palloshi i tironës po e imiton fije e për pe,por prapë nuk e arrin dot!!
   sa për izetin!?
   asqë ka për të ndodhur gjë!!
   në rastin më të keq për të:
   ai do të vuaj gjysmën e atij dënimi që e kanë dënuar!me a pa të drejtë!?nuk e di,por ndoshta do të barazojë veprimet e drejta dhe të padrjeta që ka bërë kur ka qënë në kalë!!
   nërastin më të mirë për izetin:
   pas një marrveshje që ka për të bërë rama me bashën(berishën),ai ka për tu falur dhe rama,palloshi i tironës,pas koqeve të rrënxuar të të cilit ti po bredh,ka për të mbretëruar me pëlqimin e opozitës!!ti ke për tu rreshtuar si lal krosi pas dhe ku jemi parë o popull idiot shqiptar!tifoz i rrjepësve të tu!!

   Reply to this comment
 13. MH September 6, 20:59

  Ndoqa ma kureshtje lajmin.
  Vrejta se bodigardi kur e paskan leshue patkojte,kembet desha te thosha.I ka vue doren na faqoren e bithes dhe i ka mshue ush ush he mushk malokut,e dekt ora,a spomund me u zatete ne makinaaaaa.

  Reply to this comment
 14. Dodona mbi Tomorr September 7, 14:12

  Kishte kohe qe e kishte lene mendja , po tashti po e lene edhe kembet.!Megjithate sherbetoret nuk i mungojne !

  Reply to this comment
 15. Dodona mbi Tomorr September 7, 14:17

  Kishte kohe qe e kishte lene mendja , po tashti po e lene edhe kembet.!Megjithate sherbetoret nuk i mungojne ! I ka mbrojtur se i jane dashur, por edhe ata nuk po e lene te vdese se hiqen akoma zvarre pas atij!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

mersin escort mersin bayan escort konya escort eskişehir escort

Njoftim

Njoftim