Video/ Dadoja terrorizon fëmijën në pishinë

July 9, 2016 14:26

Video/ Dadoja terrorizon fëmijën në pishinë

Ky është momenti i tmerrshëm kur një dado e cila po përpiqej të bindë fëmijën të notojë, e terrorizon atë në pishinë.

Video është filmuar nga roja e shpëtimit dhe tregon se si gruaja e detyron vogëlushen të qëndrojë në ujë teksa ajo qan me të madhe.

Pasi e ngre me dy duar, dëgjohet duke i thënë : “Të betohem nëse qan edhe njëherë….tani qepe atë dreq goje”.

Në një moment tjetër dadoja shihet duke i hedhur vajzës ujë në fytyrë.

Klipi shokues është postuar në Youtube në vitin 2012 nga roja e shpëtimit.

July 9, 2016 14:26
Komento

1 Koment

  1. kujtesa July 9, 15:13

    Tani e kuptova.
    Kur kam qene i vogel,me paskan terrorizuar.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin