Video/ David Guetta i kushton këngë Kuqezinjve: Kjo është për ty Shqipëri

June 20, 2016 10:44

Video/ David Guetta i kushton këngë Kuqezinjve: Kjo është për ty Shqipëri

Dj zyrtar i kompeticionit sportiv ‘Euro 2016’ që po mbahet në Francë, Devid Guetta bashkë me Zara Larsson i ka kushtuar një këngë Kombëtares Shqiptare të Futbollit.

“This One’s For You Albania”, titullohet kënga dedikuar kuqezinjve, ndërkohë që kënga zyrtare e Europianit është “This One’s For You”. Në videoklipin në fjalë shfaqen imazhe nga takimi dhe rrugëtimi i Kuqezinjve tanë, fanellat, e gjithçka që lidhet me kombëtaren shqiptare.

June 20, 2016 10:44
Komento

1 Koment

  1. dash June 20, 16:40

    Falemnderit Guetta! Megjithe fatkeqesite qe kemi eshte nje moment shume i bukur per popullin Tone…

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim