VIDEO/ Paloka: Rama ka rënë dakord me Bashën, po edhe Meta ka rënë dakord me Bashën…

June 23, 2017 18:52

VIDEO/ Paloka: Rama ka rënë dakord me Bashën, po edhe Meta ka rënë dakord me Bashën…

Deputeti i PD-­së, Edi Paloka ishte sot në Durrës ku mbajti një fjalim. Duke folur nga amfiteatri i qytetit, Paloka tha se Rama dhe Meta kanë rënë dakord me Bashën se kjo qeveri ka qenë me e keqja dhe duhet shporrur.

“Edi Rama ka rënë dakord me Lulzim Bashën, por edhe Meta ka rënë dakord me Lulzim Bashën se kjo qeveri është me e poshtra që ka pasur ndonjëherë Shqipëria, ndaj duhet rrëzuar”, tha Paloka.

June 23, 2017 18:52
Komento

7 Komente

 1. Drakula Pan June 23, 19:38

  Ç’janë këto përfundime pa asnjë kriter? Kush është Lulzim Basha që Rama e Meta i qenkan falur atij duke rënë dakort të tre që kjo qeveri duhet përmbysur? Palokë, mos ja fut kot ose thuaje tamam që kjo qeveri që deshët ju me çadrën dhe.me ilirin që e kthyet nga qeveri teknike në qeveri besimi, këtu po ke të drejtë se kjo qeveri dymujore, patjetër duhet të shporret. Drakula Pan

  Reply to this comment
 2. alfons June 23, 22:18

  PO TY KUSH TE VJEN PAS HESAPITLULI APO META YAAA POLITIKAN PA VIZJON

  Reply to this comment
 3. pilo June 24, 00:36

  Foli dhe ky thuthuqi pijanec,e kush e degjon?

  Reply to this comment
 4. Aliu nga Selenic June 24, 01:37

  Prostituat pret ne stol.!

  Reply to this comment
 5. Beluli June 24, 08:52

  foli dhe ky debili me syza me ne fund se pothuaj po ja harroja emrin faqeziut.Sic ke mbiemrin ke dhe mendjen,por behuni gati ti,lyli,likja e te tjere t’ja rruani Edit dhe pergatituni per kater vjet te pakten te beni gam gam sic jeni mesuar.Sidomos ti qe je kryeshpifesi dhe je denuar nja dy here dhe nga gjykata,pavaresisht se ti me ato gjoba fshihesh se jane per te tallur.Por pas vetingut dardha e ka bishtin mbrapa.Kur u bere dhe ti politikan duke u fshire kepucet berishes etj mos mbete njeri pa u bere ne kete vend o intrigant i ndyre.

  Reply to this comment
 6. Fatmir Lohja June 24, 09:33

  Sofizma,qe thuhen per te mos mbajtur pergjegjesi per humbjen.

  Reply to this comment
 7. N.V. June 24, 11:37

  Ja dhe Fjalimi “madheshtor” i Paloqes:
  Rama ka thënē dathot me Bathën po the Metha ka thenë dathort me Bathën…!
  Ah, medet, medet!…

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim