VIDEO: Ditë vieneze në sheshin Skëndërbej, ambasadori austriak kërcen vals me balerinën

April 13, 2018 19:12

VIDEO: Ditë vieneze në sheshin Skëndërbej, ambasadori austriak kërcen vals me balerinën

 

Balerina e famshme shqiptare, Enada Hoxha ka realizuar një kërcim mahnitës me ambasadorin austriak në Shqipëri, Johan Sattler.

Enada dhe ambasadori Sattler kërcyen vals në qendër të kryeqytetit pas mbarimit të aktivitetit të organizuar për fëmijët romë.

“Le të vallëzojmë për jetën! Duke vallëzuar me ambasadorin e Austrisë. Viennese Ball së shpejti në Tiranë…  Pasi mbaroi aktiviteti në sheshin ‘Skëndërbej’, Ambasadori Austriak shprehu dëshirën të vallëzonim sëbashku”.-shkruan Enada në Facebook.


l.h/ dita

April 13, 2018 19:12
Komento

2 Komente

 1. Brava... April 13, 19:35

  Bukur EnAda
  Kjo jet ,
  s’do kishte kuptim pa emocionet
  qe nji Vals Vienes ben te lulezojne .

  Reply to this comment
 2. C'a bohet kshtu April 14, 05:53

  Ky fshatari Austriak duket sikur ka dhjere ne breke dhe kjo k…. jone e gateshme per te kercyer me nje te huaj qe eshte ambasador.
  Po t’i thoshte ndonje qyetetar i zakonshem shqiptar: Hajde te kercejme nje valle dyshe nga Shqiperia e Mesme, do ta padiste per shkaterrim imazhi.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*