Video: Dua Lipa elektrizon stadiumin e Kievit

May 26, 2018 21:29

Video: Dua Lipa elektrizon stadiumin e Kievit

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka realizuar një performancë të shkëlqyer sot në ceremoninë hapëse të finales së madhe të “Uefa Champions League”.

Dua Lipa ka ndezur atmosferën në stadiumin e Kievit duke përformuar disa nga këngët e saj më të njohura si “New Rules”, “I Don’t Give a Fuck” dhe këngën “No Lie” të cilën e këndoi në bashkëpunim me Sean Paul.

Më poshtë, performanca e plotë e Dua Lipës në ceremoninë hapëse të finales së “Champions League”

s.a/dita

May 26, 2018 21:29
Komento

1 Koment

  1. Xhak May 27, 13:40

    Shqiptar qe, ke mesuar shqipen mbasi punove si hamall ne stacionin e trenit x ( nje vend i humbur ne Angli ), ku emigrove deri ne moshen 25 vjeç Kengetaret ” kendojne” mor mik, nuk performojne. Kjo tregon qe, as anglishren nuk e di mire. Fatkeqesisht sot je gazetar

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim