VIDEO: Dua Lipa ndërpret koncertin dhe largohet duke qarë

June 27, 2018 14:34

VIDEO: Dua Lipa ndërpret koncertin dhe largohet duke qarë

Dua Lipa është detyruar që të ndërpresë një ndër shfaqjet e saj që po mban në turin muzikor n SHBA, duke i kërkuar falje fansave të saj.

Për shkak të një infeksioni “të dhimbshëm” të veshëve, 22-vjeçarja është detyruar që të anulojë një nga performancat e saj në Denver.

Me anë të një postimi në Tëitter shprehet se u detyrua që të ndërpresë shfaqjen sepse kishte disa ditë që vuante nga dhimbja  veshëve.

Mendova se do t’ia dilja, por ishte mjaft e dhimbshme. U këshillova dhe më thanë se nëse vazhdoja shfaqjen do të shkaktoja dëme të përhershme në vesh”, tha ajo.

Dua u bëri thirrje të gjithë atyre që blenë biletat që ti mbajnë pasi do mundohet të riorganizojë performacën.

Ndërsa ishte në skenë duke u komunikuar fansave se shfaqja do ndërpritej këngëtarja shpërtheu në lot dhe u largua duke qarë.

l.h/ dita

June 27, 2018 14:34
Komento

1 Koment

  1. Lala June 27, 17:42

    Me gjithe zemer te shkuara cupes , me kujdes dhe maturi , ajo rruge eshte e lodheshme ,e gjate dhe e bukur.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim