VIDEO: E mbështetur në mur dhe e rrethuar nga policët, momenti kur shoqërohet me forcë Kryemadhi

May 17, 2020 09:27

VIDEO: E mbështetur në mur dhe e rrethuar nga policët, momenti kur shoqërohet me forcë Kryemadhi

Monika Kryemadhi, kryetarja e LSI-së ka mbëritur me urgjencë në orët e para të mëngjesit të sotëm ndërsa u përhap lajmi se dhjetëra forca policie kishin rrethuar Teatrin Kombëtar për të nisur më pas shembjen.

Në këto pamje tregohet moment i marrjes me forcë nga policia të Monika Kryemadhit.

j.l./ dita 

May 17, 2020 09:27
Komento

21 Komente

 1. Monika hajdute me cizme May 17, 09:40

  Grisjani breket qe i dhuroi fatos nano,hajdutes lalzit.

  Reply to this comment
 2. Liliputi May 17, 09:45

  O sa mire ja paskan bo asaj arixhofkes.
  Meriton me teper po jeni shume te urte.
  Zbatoni ligjin sic mund ta zbatoni me cdo njeri tjeter, merreni zvarre se ashtu e meriton.

  Reply to this comment
 3. Raul May 17, 11:02

  I perjetshem kujtimi i bordellos 80 vjecare ne mes te Tiranes qe e mbrojti me force femra me e urryer e planetit dhe pseudoartistet spurdhjake si Guljem qylagjiu nga Durresi dhe artistet e grades se trete Budina dhe pastruesi i teatrit Licaj. Gjithe llumi i Tiranes tek teatri me Sali Lushe kundertankun kryeperbindeshin e shqiperise.

  Reply to this comment
 4. fteri May 17, 11:24

  Ku është ilir hajduti ,përse nuk i del përzot rrugaqes ,përse nuk e lidhë me hekura buçën në shtëpi ?….
  Kur ti heqin brekët ,fajn do ja vë Monikës ….

  Reply to this comment
 5. Babale May 17, 12:33

  I perjetshem kujtimi i bordellos qe deri tani mbrohej nga prostitutat.

  Reply to this comment
 6. Malsori May 17, 12:58

  Bravo !!!Shteti funksionoj.Ky eshte llumi i hajdutve politik qe kerkuan te vijne ne pushtet me nje karikatine te ndertuar me tallash druri para luftes se dyte boterore.Aty do te ngrihet nje teater modern per aktoret dhe qytetaret e Tiranes.Malsori.Boston

  Reply to this comment
 7. Lame Borshi May 17, 13:23

  Kerma, ne mbrojtje te florinjve te saj…. gjer ne vdekje.
  Bravo, Policia!

  Reply to this comment
 8. Gertruda May 17, 14:13

  Nje pamje skandaloze kjo e baxhelles se presidentit te Republikes!
  Eshte turp i madh te shikosh gruan e presidentit,qe sillet dhe trajtohet si nje baxhelle rrugesh!
  Ky president,o duhet ta ndaje kete grua,ose te jape doreheqje dhe te merret me politike!
  Kurre nuk kemi pare nje grua presidenti te katandiset si baxhelle rrugesh!

  Reply to this comment
 9. labi May 17, 15:07

  Pak i keni bere,ajo meriton me shume per ato qe i ka vjedh Shqiptareve.

  Reply to this comment
 10. Gim May 17, 15:28

  Oskar per aktoren protagoniste: Monika Kryemadhi….Oskar per aktor joprotagonist: Edii Rama…film i shemtut eshte ne fakt, smeritojne por aktrojne shume bukur

  Reply to this comment
  • Donald May 17, 21:56

   Ilir meta nuk leshohet gruaja neper rruge. Po pse ore me P……n e Mones do shpetosh bythen ti.
   Dhe ju gazetare mos thoni policia mer me force moniken, jo ben Mona si zorraxhie e rrugace se Po Te jete vertete opozitare qendron drejt dhe zbaton ligjin mire apo keq.
   A e kuptojme o popull see né cfare niveli jemi e kush Jane kriminelet e maskarenjte e opozites.

   Reply to this comment
  • Donald May 17, 21:56

   Ilir meta nuk leshohet gruaja neper rruge. Po pse ore me P……n e Mones do shpetosh bythen ti.
   Dhe ju gazetare mos thoni policia mer me force moniken, jo ben Mona si zorraxhie e rrugace se Po Te jete vertete opozitare qendron drejt dhe zbaton ligjin mire apo keq.
   A e kuptojme o popull see né cfare niveli jemi e kush Jane kriminelet e maskarenjte e opozites.
   Uroj te lejoni komentet

   Reply to this comment
 11. ND May 17, 15:33

  Mire ja beni, nuk keni force ta lidhni dhe ta coni ne burg? Nuk ka hallin e teatrit por ka hallin e pasurise qe i ka vjedhur popullit, ate kerkon te shpetoj me veprimet qe bene. Cojeni ne burg, atje do populli te shikoje ate dhe gjithe banden politike dhe kriminale. Eshte e forte se ka jetuar dhe jeton mire, shkerdhejani rracen kesaj hajdute kombetare.

  Reply to this comment
 12. Pensionisti May 17, 17:48

  Jo ashtu ! Ajo po kerkon t’i hipni persiper!

  Reply to this comment
 13. Zigur Qarri May 17, 17:54

  C’eshte ky reagim minimal i policise, i papranueshem.

  Reply to this comment
 14. demo May 17, 23:28

  Mos,,se kjo Xhada po e kerkonte kete FOTOGRAFI.
  Ec e duro bushtren HEROINE E POPULLIT.

  Reply to this comment
 15. kasem gahinji May 18, 07:44

  Mos i kane bere gje, mor aman.se mos i kane futur gje mes shaleve dhe i kane prishur virgjerine.

  Reply to this comment
  • Gega May 19, 18:09

   Gjykojeni kete dhe burrin e saj , nuk e meritojne te jeni nr pozite.Vini njerez te ndershem dhe qe e duam me te vertete populism e vet

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim