Video: E zë gjumi në autobus, por shihni çfarë i ndodh papritur

March 13, 2018 13:23

Video: E zë gjumi në autobus, por shihni çfarë i ndodh papritur

Të mbyllësh një sy ndërkohë që udhëton me transport publik, sidomos nëse bën distanca të gjata është diçka më se e zakonshme.

Por ka nga ata pasagjerë, si rasti i kësaj gruaje në Kolumbi, që bëjnë një gjumë aq të thellë saqë përfundojnë duke u rrëzuar nga sedilja, shkruan Dita.

Në video shihet se si në një moment të caktuar gruaja përkulet në të majtë dhe përfundon në dysheme.

Ajo u zgjua menjëherë, por fatkeqësisht nuk mund të bënte asgjë që videoja e incidentit të saj të mos publikohej në rrjetet sociale.

o.j/dita

March 13, 2018 13:23
Komento

1 Koment

  1. anticensurë25642654 March 13, 14:18

    e pa parë ndonjëherë!!
    fenomen i rralë në natyrë!!një person të rrëzohet pasi ta ketë zënë gjumi në karrige??
    pothuajse e pamundur!!duhet të hyjë në gines!!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*