Video/ Ekzekutohet tifozi, hyri në fushë për të goditur lojtarët

November 17, 2017 12:39

Video/ Ekzekutohet tifozi, hyri në fushë për të goditur lojtarët

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një nga kategoritë e ulëta të futbollit në Meksikë.

Një tifoz i ekipit kundërshtar në një moment të ndeshjes ka hyrë në fushë për të goditur lojtarët, por pas kësaj ka përfunduar i vdekur.

Ai është qëlluar nga një prej tifozëve vendas brenda në fushën e lojës. Ai shihet teksa i afrohet lojtarëve dhe befas shembet në tokë, më pas duket ekzekutori i cili afrohet dhe qëllon përsëri viktimën.

Ngjarja ka ndodhur këtë të diel në Fresnillo, qyteti i dytë më i madh në rajonin qendror të Meksikës në Zacatecas.

November 17, 2017 12:39
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin