Video emocionuese/ Djali autik përlotet në koncertin e grupit të tij preferuar

April 26, 2016 13:21

Video emocionuese/ Djali autik përlotet në koncertin e grupit të tij preferuar

Kjo video shumë emocionuese është kthyer në një hit në internet. Një djalë me autizëm është shkrehur në lot teksa po shikonte një koncert live të grupit të tij preferuar të rock-ut, Coldplay.

Videoja prekëse tregon djaloshin dhe prindërit e tij teksa ndodheshin në një koncert të grupit mes shumë fansave të tjerë.

Kjo video shumë emocionuese është kthyer në një hit në internet. Një djalë me autizëm është shkrehur në lot teksa po shikonte një koncert live të grupit të tij preferuar të rock-ut, Coldplay.

Momenti mjaft emocionues i filmuar nga babi i djalit është kur teksa vogëlushi po shijonte një ndër këngët e tij të preferuara të grupit, “Fix You” dhe duke kërcyer me ritmin e muzikës nuk i ka mbajtur dot lotët. Këtë video emocionuese më pas e ka shpërndarë edhe grupi Coldplay.

April 26, 2016 13:21
Komento

1 Koment

  1. Dritan April 26, 14:13

    Te ru ruajt ZOTI o engjell.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*