VIDEO / Erjon Braçe: Ja dy deputetët demokratë, me të cilët mund të debatosh normalisht

December 27, 2015 18:21

VIDEO / Erjon Braçe: Ja dy deputetët demokratë, me të cilët mund të debatosh normalisht

Deputeti socialist Erjon Braçe, gjatë emisionit “Oktapod”, ka thënë se ka dy deputetë në Partinë Demokratike, me të cilët mund të debatosh normalisht.

“Është një njeri që ka qenë edhe profesori im dhe pavarësisht ça mendoj unë për punën e tjj është një person me të cilin flitet normalisht dhe që është Genc Ruli. Është një zonjë që pavarësisht se jemi komshinj, vazhdoj të kem të njëjtin mendim për të që kur ka qenë gazetare me të cilën mund të komunikohet fare mirë, Majlinda Bregu”, tha ai.

 

December 27, 2015 18:21
Komento

7 Komente

 1. princ VID LU LUSHKA December 27, 18:41

  Ky Braçe,po ti analizosh nga ‘fundi’ ato qe thote ta ‘mbush mendjen’ si Blushi dhe Berisha!
  PO TA FILLOSH NGA FJALA ‘DEPUTET’NE SE BERISHA DUHET DENUAR 6 HERE ME VDEKJE (aqe sa legjislaturaka)BREGU BLUSHI dhe BRAÇE NGA 60 VJET BURG(10 vjet per çdo legjislature) QE SHKATERRUAN SHQIPERINE!

  Reply to this comment
 2. A.K. December 27, 18:51

  Natyrisht,se njeri eshte djal Tirane dhe tjetra po ashtu eshte vajze Tirane.Nuk jam racist,po kjo eshte e vertata ne Shqiperi.Ne keto breza ndihet ndryshimi.

  Reply to this comment
 3. XUME PROTOPPA December 27, 19:11

  BIBERAJ DHE SANTAPAOLA

  Qe do shikoje kete bote si mistrec berati, e pat parashikuar Osman Gazepi me kohe e vakt, po qe do beheshe simpatizues i Rulit dhe te lindures ne Maj pas Bregut, kete bere mire qe na e the fare hapur.

  Ruli, mor xhuxhmaxhuxh llafazan eshte nje nga te admiruarit e Elez Mutqenef Biberajt, ne llogarie e tij ne Facebook. Me qe nuk e di eshte kjo qelbesire me Shkrelin e shurranes Lady Shamku qe shkaterruan Shqiperine, si dhe ne ç’menyre kur te rritesh do te perpiqem te ta tregoj.

  E lindura ne Maj pas Bregut, eshte nje mikeshe e Berluskonit, dhe “eminenca gri” e “Atlantis” se Santo Domingos, padronja e padiskutueshme e 70-80% te lojrave te fatit dhe Kazinove ne bote. Dhe e di ti zuzuzel dy kmborcila familje eshte padrone e saj ?

  I Santapaola, mafiozet e vetem te ngelur ne skene e krimit boteror te pa prekur, fale edhe ndihmes se Berluskonit e gjithe shpures se tij.

  Andaj duhesh fshire nga çdo besim politik qe arrin te pervehtesosh me perdredhimet tuaja te stilit endrinafugiste.

  Harram e paç ekzistencen ne keto troje qe i qelbos me prezencen tende.

  Reply to this comment
 4. Roland December 27, 19:26

  Bravo Erion.I ke rene pikes se qe te dy qe ti permend i ke me qitje te larget.Ipari profesori tend G.Ruli eshte dora vete qe ne fillimet e demokracise qe shkaterroje dhe exportoje pyjet Shqiptare dhe kruesisht drurin e Arres drejte ITALISE E ME TEJE ,NDERSA KOMSHIJA JOTE LE TE HAPI SHUME PAK GOJEN SE KA QENE PERKTHYESE DHE BASHKE PJESTARE NE TREGETINE E ARMEVE DHE PASURISE USHTARAKE SHQIPTARE QE NGA 1995 E ME TUTJE.A munde te ngrihesh ne parlament dhe te beshe kerkese qe Sorosi te shpallet i pa deshirueshem ne Shqiperi aaaaaaa ?????!!!!!!

  Reply to this comment
 5. mesila December 27, 21:03

  mbi njemije perqind asnje ndjesi

  Reply to this comment
 6. antonio December 27, 21:34

  Muhabet mund te besh o Erion,por ne fund ata te japin pergjigjen qe u ka thene Sali Berisha!
  Jane militante naziskine te tipit “SS”!

  Reply to this comment
 7. aqo December 28, 07:30

  Braceeeeeee je shume I zoti,bile je me I zoti se te gjithje deputetet dhe qe ke qef te degjosh kur flet ne seancat e Kuvendit.
  Une dua te te bej qe vrejtje te vogel: Kur flet per mediet lere menjane te foluren e krahines tende dhe zbato rregullat gramatikore.
  P sh: Ti thua :……..dhe pavaresisht ca mendoj une ………….etj etj.
  Do te ishte me mire te thoshe: dhe pavaresisht se cfare mendoj une…..etj,etj.
  Megjithe kete une ruaj respect per personin tend si politikan serioz.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*